BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.08.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
221
Dün
:
4716
Toplam
:
17039780
AK PARTİ BAŞKAN ADAYI KÖSE, GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ


AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, seçim çalışmaları kapsamında gençlerle bir araya geldi.
Gençlerle kahvaltıda bir araya gelen Köse, gençlerin sorunlarını dinleyerek, bir belediye başkanından ne gibi beklentileri olduğunu ve isteklerini dinledi.
Gençlerin istek ve beklentilerinin kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Köse, sadece gençlerin değil bütün vatandaşların beklenti ve isteklerine cevap vermek Yozgat halkına en iyi hizmeti sunabilmek için yola çıktıklarını kaydetti.
Geleceğin teminatının gençler olduğunu vurgulayan Köse, “Bu anlamda gençlerimize sahip çıkmak ellerinden tutmak zorundayız. Hiçbir gencimizi çaresizlikle, işsizlikle ümitsizliğe düşürmeyeceğiz.
Gelecekle ilgili hayat mücadelelerinde her zaman yanlarında olacağız. Allah nasip ederse belediye başkanı seçildiğimiz takdirde öncelikle gençlerimize yönelik projelerimizi hayata geçireceğiz.”diye konuştu.
Belediye başkanı oldukları takdirde sosyal belediyecilik anlayışını her zaman ön planda tutacaklarını vurgulayan Köse, gençlere yönelik sosyal projeleri hayata geçireceklerini ifade etti.
Köse, “Yozgat üniversite şehri olma yolunda adım adım ilerliyor, üniversitemizin öğrenci sayılı 20 bine yaklaştı. Bu gençlerimizin beklentilerini karşılamak zorundayız. Üniversitedeki gençlerimiz bizim kültür elçilerimiz olacak. Onları ne kadar şehrimizde mutlu edebilirsek, onlarda gittikleri yerde Yozgat’tan övgü ile bahsedeceklerdir. Çalışmalarımıza; siyasilerimiz başta olmak üzere; il yöneticilerimiz, STK’larımız, işadamlarımız, kanaat önderlerimizle hep birlikte el ele vererek şehrimizin gelişmesi için çalışacağız. Refah seviyesi yüksek, huzurlu bir kenti hep birlikte yeniden inşa edeceğiz.”ifadelerini kullandı.

31.12.2018

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45