BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.08.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
329
Dün
:
4716
Toplam
:
17039821
ÇAMLIK GÖL KAFE NİHAYET HİZMETE AÇILDI


Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesinde kiralama usulüyle Yozgat Çamlığı Milli Parkı'nın işletmesini devralan Yozgat Belediyesi, yapımı tamamlanan Göl Kafe'nin açılışını gerçekleştirdi.
Yozgat Belediyesi tarafından Yozgat Çamlığı Fatih Tabiat Parkı içesinde bulunan Cevdet Dündar Göleti'nin yanına yapılan ‘Çamlık Göl Kafe' düzenlenen törenle hizmete açıldı. Yozgat Valisi Kadir Çakır'ın ve davetlilerin de katılımıyla açılan Çamlık Göl Kafe, Yozgat Çamlığı Milli Parkı'nda açılan 3. İşletme oldu.
Daha önce Yozgat Çamlığı Milli Parkı'nda et lokantası ve kahvaltı salonu açıldığını hatırlatan Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan yaptığı açıklamada, “Çamlıkta 3. tesisimizin açılışını gerçekleştirdik. Geçen yıl et lokantası ve kahvaltı solonu açtık bu sene de Göl Kafeyi açtık. Son derece güzel bir mekan oldu, Çamlıkta bulunan 3 tesisi de belediye olarak işletmeye devam edeceğiz. Çünkü Milli Parklar yönetmeliğinde bundan başka bir işletme tarzına izin vermiyor. Dolayısıyla biz belediye olarak buraya işleteceğiz. Burası içecek ve sohbet üzerine bir mekan olacak. Bunun dışında bir faaliyetimiz burada olmayacak. Bu sayede Çamlıkta bulunan 3 tesisimiz de birbirlerini tamamlamış olacak. Çalışma saatlerini taleplere göre ayarlayacağız” dedi.

10.01.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45