BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.06.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
237
Dün
:
4633
Toplam
:
16691289
ŞEREFLİ :YEREL MEDYANIN ÇALIŞMA ŞARTLARI YENİDEN DÜZENLENMELİDİR


Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli , çalıyan gazeteciler günü nedeniyle gazetemize yaptığı ziyaret sırasında “Doğru ve tarafsız bir görev anlayışıyla kamuoyunu bilgilendiren, her şart altında toplum yararını gözeten Basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz” dedi.
Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, Sağlık sen Yozgat şube başkanı Atakan Erciyas,Eğitim Bir-sen yönetim kurulu üyeleri Celal Macit ve Bedrettin Dıvrak ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek yazı işleri editörümüz Erdoğan Budak ile bir süre sohbet etti. Özellikle yerel medyanın çalışma şartlarının günümüz şartlarına göre yeniden düzenlenmesi gerektiğine dikkat çeken Kenan Şerefli Demokratikleşmeye katkı sunan basın çalışanlarına minnettar olduklarını belirterek özetle şunları söyledi :

“Ülkemizin normalleşme ve yeniden büyük Türkiye mücadelesinin vazgeçilmez unsurlardan olan basın çalışanlarımızın Çalışan Gazeteciler Günü'nü büyük Memur-Sen ailesi olarak tebrik ediyoruz. Demokratikleşmeye katkı sunan basın çalışanlarını selam ve sevgilerimizi iletiyoruz. Basın çalışanlarımızın hak ettikleri hayat standardına, ekonomik ve sosyal imkânlara kavuşmalarını temenni ediyor, haberlerinde ise hukukun evrensel standartları, kişi haklarına ve özel hayata saygı, doğru ve tarafsız haber verme ilkelerinden asla taviz vermemelerini temenni ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle doğru ve tarafsız bir görev anlayışıyla kamuoyunu bilgilendiren, her şart altında toplum yararını gözeten basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz”

10.01.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45