BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
222
Dün
:
4633
Toplam
:
16993629
HUZUR EVİNİN SANATÇISI PASİNLİOĞLU DUA BEKLİYOR


Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi’nde 9 yıldır eşi ile birlikte kalan KOAH hastası 71 yaşındaki Şükrü Pasinlioğlu, tedavi gördüğü hastanenin yoğun bakım ünitesinde sevenlerinden dua bekliyor.
Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Neşeli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaDA huzur evinin sanatçı kimliği ile tanınan simalarından Şükrü Pasinlioğlu’na dua istedi.
İl Müdürü Neşeli, duygu yüklü mesajında şu paylaşımda bulundu: “Alparslan Türkeş Huzurevimizin renkli siması Şükrü Pasinlioğlu amcamız yıllardır sürdürdüğü KOAH hastalığı mücadelesine Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde devam etmekte. Hepinizin duasına ihtiyacı var. Rabbim sağlık ver. Cami, saat kulesi, uçak ve Kabe maketleri Şükrü amcasız ve sahipsiz kalmasın.”
Huzurevinde eşi ile birlikte kaldığı odasına kurduğu küçük tezgah üzerinde cami, saat kulesi, uçak ve Kabe maketi yaparak hünerlerini sergileyen Şükrü Pasinlioğlu, kısa bir süre önce rahatsızlınarak hastaneye kaldırıldı. Psinlioğlu, hastanenin yoğun bakım ünitesinde yasam mücadelesi veriyor.
Antep’te şüpheli aracı kovalayan Yozgatlı polis kazada hayatını kaybetti
Gaziantep’te görevi başındayken şüpheli gördükleri bir aracı kovalayan polisler kaza yaptı. Kazada Yozgatlı olan polis memuru Yusuf Çelik hayatını kaybederken, bir komiser yardımcısıda ağır yaralandı.

09.02.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45