BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
189
Dün
:
4633
Toplam
:
16993628
SAADET PARTİSİNİN MERKEZ,SORGUN ve ÇEKEREK ADAYLARI AÇIKLANDI


Saadet Partisi Yozgat merkez ile 2 ilçede başkanlık seçimine katılacağı adaylarının isimlerini açıkladı.SP il başkan vekili Halil Ceylan ,Saadet Partisinin Yozgat merkezde Ziya Koçak,Sorgunda Mustafa Salman ve Çekerek ilçesinde de Mustafa Alan ile belediye başkanlığı sçimlerine katılacağını söyledi.Ceylan SP’nin Yozgat’ın 14 ilçesi ile 22 beldesinde 31 Mart seçimlerinde mücadele vereceğini bildirdi.
SP Yozgat il başkan vekili Halil Ceylan konuya ilişkin açıklamasında şu bilgileri verdi : “Yozgat Merkez belediye başkan adayımız yıllardır partimize emeği geçen, gelinen noktada hiç bir zaman emeğini esirgemeyen 2 dönemdir partimizin il başkanlığını yapan Ziya Koçak’tır. 2 Dönemdir ilçe başkanlığımızı yapan Çekerek İlçe Başkanımız Mustafa Alan ,Sorgun Belediye Başkan adayımız ise Mustafa Salman seçime dahil olacak"
Saadet Partisi il binasında düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan Yozgat merkez Belediye başkan adayı Ziya Koçak ise“Yozgat'ta milli görüş belediyeciliği anlayışında bir belediyecilik nasip olmadı. Bu kez ümit ediyoruz ve inanıyoruz ki Yozgatlı hemşerilerimiz milli görüş belediyeciliği noktasında bir tercih kullanacaktır. Seçim akşamı Türkiye'nin göbeğinde tüm dünya mazlumlarının beklediği bu ışık Yozgat'tan parlasın istiyoruz”dedi.

09.02.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45