BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.05.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
216
Dün
:
4633
Toplam
:
16393266
ÜLKÜ OCAKLARINDAN SOKAK HAYVANLARI AÇ KALMASIN PROJESİ


Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanlığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığı “Sokak hayvanları aç kalmasın” projesi ile sokak hayvanları için şehrin çeşitli yerlerine yiyecek ve köpek maması bıraktı.
Ülkü Ocakları İl Başkan Turan Karakuş, yaptığı açıklamada, özelikle kış döneminde sokak hayvanlarının yiyecek bulmakta güçlük çektiğini belirterek, farkındalık oluşturma adına Ülkü Ocakları olarak sokak hayvanları için şehrin farklı bölgelerine yiyecek bıraktıklarını söyledi.
Karakuş, “Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan Sokak hayvanları aç kalmasın diye, Yozgat’ımızın çeşitli bölgelerine köpek maması ve yiyecek bıraktık. Bu konuda Peygamber Efendimiz (SAV)’ın bir hadisini hatırlatmak isterim, “Ey Usame, acıkan ciğer sahibi her hayvan hususunda dikkatli olun kıyamet günü Allah’a şikayet edilirsiniz.” buyurmuştur. Bizlerde Yozgat Ülkü Ocakları olarak, Peygamber Efendimizin izinde, Kur’an-ı Kerim’in yolunda olmaya ve Yüce Allah’ın rızasını kazanmak için çalışmaya devam edeceğiz.”ifadelerini kullandı.

13.03.2019Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45