BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.05.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
246
Dün
:
4633
Toplam
:
16393266
DR.ARSLAN: MEHMET HULUSİ MAHALLESİNE HAYVANAT BAHÇESİ KURACAĞIZ


Bağımsız belediye başkan adayı Dr. Kazım Arslan, seçim çalışmalarında yapacağı yeni birbirinden güzel projelerin tanıtımını yaparken Yozgat’ın kaybedecek zamanı olmadığının altını çizdi. Arslan projelerini açıklarken M.Hulusi Efendi mahallesinde de hayvanat bahçesi kuracağını söyledi.
28 Mart 2004 Mahalli İradeler Yerel Seçimlerinde Saadet Partisi Yozgat Belediye Başkanı Adaylığı sürecince açıkladığı projeleri 10 yıl sonra yapma imkanı bulduğunu söyleyen Arslan, “Demek ki arada geçen 10 yılda Yozgat’ta bizim yaptığımız gibi büyük projelere imza atılmadı. Bu nedenle Yozgat’a yıllar önce yapılması gereken hizmetleri biz bu gün yapabildik ama artık kaybedecek bir günümüz dahi yok. Hep birlikte Yozgat’ın kaderini 31 Mart akşamı değiştireceğiz” dedi.
“YAPILACAK HİZMETLERE KİMSE ENGEL OLMAZ OLAMAZ”
Yapılacak hizmet ve projelerin bir şehrin yerel yönetimi tarafından yapılacağını dile getiren Arslan, “Hükümet ile yerel yönetimler farklı partilerden yada bizim gibi bağımsız olabilirler ama bu asla yapılacak proje ve hizmetlere engel olmaz.
Aslında bağımsız adaylığın başka bir kolaylığı var. Parti mensubu iken birçok kişi ve makamı memnun etmek zorundasın ama bağımsızken daha rahat çalışabileceğiz. Ben hemşerilerimden gelen isteği geri çevirmedim ve aday oldum. Artık vebal sizde benim Yozgat’a hizmetten başka bir niyetim yok. Beni bu yolda yalnız bırakmayacağınıza inanıyorum. Daha önceki seçimlerde böyle bir ilgi ve muhabbet görmemiştim. Biz görev süremiz içinde nasıl ki yaptıklarımız ile memleketimize değer kattıysak bundan sonraki yapacaklarımızla şehrimize şirin Yozgat’ımıza değer katmaya devam edeceğiz. Gelecek dönem için 50 adet proje açıkladık. Bunların hepsini saymak çok zaman alır ama bazılarını inceleyecek olursak Yozgat Park’ın devamı olan Macera Parkı Projesi Yozgat’ın cazibe merkezlerinden birisi olacak. İçerisinde çocuk parkları, sosyal alanları, gezi ve spor alanları, go kart ve buna benzer birçok özelliği içinde bulunduracak olan proje çevre illerimizin birçoğunda dahi yok. Mehmet Hulusi Mahallesine yapacağımız Hayvanat Bahçesi ve Park projemiz hem yapılacağı mahalleye hemde Yozgat’ımıza büyük bir değer katacak. Yine 2004 yılında bir şehre gelen insanlar ilk intibalarını terminalde verirler demiştim, şimdi Yozgat Terminali şehrimize gelen herkeste iyi bir intiba bırakıyor” şeklinde konuştu.

13.03.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45