BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.05.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
201
Dün
:
4633
Toplam
:
16393266
MHP BAŞKAN ADAYI EKİNCİ : SORGUN İÇİN HAYALLERİM VAR


31 Mart seçimlerinde Sorgun Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanlığı’na aday olan Mustafa Erkut Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında gece gündüz demeden halkla buluşmaya devam ediyor. Yenidoğan Mahalle sakinleriyle buluşan Ekinci “daha mutlu, daha umutlu, göçün olmadığı, sosyal alanların, işsizliğin olmadığı bir Sorgun” sloganıyla yola çıktığını ifade etti.
Mahalle toplantılarının yanı sıra kapı kapı dolaşarak her vatandaşa Sorgun ile ilgili hayallerini anlatan Ekinci, birlikte el ele, gönül gönüle, yılmadan, yorulmadan, bütün Sorgun’u kucaklayarak hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.
Sorgunluların hepisinin aynı dertlerden mustarip olduğunu vurgulayan Ekinci “Ama sakın ola ki, ümitsizliğe kapılmayın. Kiminizden duyuyorum. ‘Sahipsiz bırakıldık, adalet terazisini şaştı, öksüz, ilgisiz kaldık, her geçen gün göç ile azalmaktayız’ diyorsunuz. Sakın böyle bir düşüncenin esiri olmayın. Siz gitmeyin bizler geliyoruz. Zira ben, hepimizin arzuladığı, hayallerini süsleyen, içerisinde kültürün, sanatın, yeşilin, doğanın, işe alımlarda adaletin, parkların, sinemaların olduğu, yollarının düzgün, yaşamanın muhteşem olduğu bir Sorgun’u hep birlikte yaşayacağımızın garantisini sizlere veriyorum. Bunu yapmak için her zaman sizinle aynı yolda yürüyeceğime, sizlerin sorunlarını dinlemek, istek ve önerilerinizi öğrenmek için, makam arabası olmadan sokak sokak buralarda tekrar gezeceğime, burada buluşacağımızın sözünü size veriyorum. Yeter ki siz de isteyin. Destek verin. Bu hayali birlikte gerçekleştirelim” dedi.
Kadınların ve çocukların sosyal hayatlarında bazı sıkıntılar olduğunu dile getiren Ekinci şunları kaydetti:
“Her mahalle seçimden sonra tekrar planlanacak ve her mahallenin isteğine göre park ve bahçeler inşaa edilecek. Kadınlarımız için sosyal destek merkezleri açılacak. Sorgun Vakfımız bu bölgelerde sizlerle birlikte aktif çalışacak eksiklerinizi giderme noktasında sizlere destek olacak.”
Başkentteki Yozgatlı Dernekler Federasyonu hemşerilerini buluşturdu
Kurulduğu günden bu yana düzenlediği farklı etkinliklerle Yozgatlıları bir araya getiren Başkentteki Yozgatlı Dernekler Federasyonu her yıl geleneksel hale getirdiği “Arabaşı ve Muhabbet Gecesi” programıyla hemşerilerini buluşturdu.

13.03.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45