BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
208
Dün
:
4633
Toplam
:
16991118
ONKOLOJİ HASTALARINA MORAL TOPLANTISI


Yozgat Şehir Hastanesi'nde, “Kanser Haftası” kapsamında düzenlenen etkinlikte, onkoloji hastalarına hem kanserle nasıl başa çıkabilecekleri konusunda bilgiler verildi, hem de moral bulmaları sağlandı.
Uzm. Dr. Melih Şimşek, hastanenin Onkoloji biriminde, hastalar ve ailelerine yönelik düzenlenen etkinlikte, hastalıkla mücadelede en önemli unsurun “moralleri yüksek tutmak” olduğuna vurgu yaptı.
Erken tanı ve tedavi ile kanser hastalığının artık tedavinin mümkün olduğuna dikkati çeken Uzm. Dr. Şimşek, tedavi sürecinde hastaların yakınlarına da önemli görevler düştüğünü bildirdi. Hasta ve hasta yakınlarının tedavi süreçlerine ilişkin sorularını da yanıtlayan Uzm. Dr. Şimşek, hastaların beslenmesinden, günlük yaşamda dikkat etmeleri gereken konulara kadar tüm detayları anlattı.
Yozgat Şehir Hastanesi olarak, deneyimli sağlık kadrosu, teşhis ve tedavideki yüksek teknoloji cihazlarla hizmet verdiklerini belirten Uzm. Dr. Şimşek, “Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.
Etkinlikte, hastalar ile hasta yakınları arasında da güçlü bir diyaloğun oluştuğu , birbirlerine moral ve motivasyon sağladıkları gözlendi.

12.04.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45