BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
232
Dün
:
4633
Toplam
:
16991122
ŞEHİR HASTANESİNDEKİ HASTALARA 5 YILDIZLI KONFOR


Yozgat Şehir Hastanesi'nde Hasta Yönlendirme, Refakat, Resepsiyon ve Taşıma Hizmetleri (HYRRT), yüksek teknoloji sayesinde 7/24 dijital ortamda takip edilerek, hizmet kalitesinin sürekliliği sağlanıyor.
Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olarak hizmete açıldığı günden itibaren hayata geçirdiği ilklerle adından söz ettiren, son olarak; Ocak 2018'de zorlaştırılan kriterlere göre "Seviye 7 Tam Dijital Hastane" sertifikasına sahip Avrupa'nın ilk ve tek hastanesi olan Yozgat Şehir Hastanesi'nde, her hastanın kendini “özel” hissetmesi sağlanıyor.
Rönesans İşletme Hizmetleri tarafından sunulan Hasta Yönlendirme, Refakat, Resepsiyon ve Taşıma Hizmetleri yüksek teknoloji sayesinde dijital ortamda takip edilerek, hizmet kalitesinin sürekliliğine özen gösteriliyor. Hasta, hasta yakını ve ziyaretçiler; ihtiyaçları, hak ve mahremiyetleri göz önünde bulundurularak, profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla karşılanıyor. 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezine düşen transfer talepleri anında görevli personele sinyal olarak iletilip, taşımanın mümkün olan en kısa sürede yapılması sağlanıyor.
A sınıfı otel konforunda hizmet veren hastanede; engelli, yaşlı, kimsesiz ve yardıma muhtaç hastalar, akülü golf araçları ve akülü tekerlekli sandalyeler ile diledikleri yere taşınıyor. Deneyimli sağlık ekibi, teşhis ve tedavideki son teknoloji cihazların yanı sıra işletmecilikte de teknolojiyi ziyaretçilerinin hizmetine sunan Yozgat Şehir Hastanesi'nde; başta hastaların transferi olmak üzere aylık ortalama 12 bin taşıma hizmeti Merkezi Yardım Masası üzerinden dijital ortamda takip edilyor.
Hastaların yanı sıra, numunelerin laboratuvara iletilmesi, makine ve cihaz taşımalarının da dijital ortamda takibi ile verimliliğin maksimum seviyede gerçekleşmesi sağlanıyor. Hastane içinde kullanılan bu teknolojiyle, transfer süresinin ölçülmesi, sunulan hizmetin kalitesi ve zaman verimliliği açısından büyük önem taşıyor.

15.04.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45