BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.01.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
196
Dün
:
4716
Toplam
:
17567503
BOĞAZLIYANDA ŞEHİT YAKINLARI İLE GAZİLERE İFTAR ZİYAFETİ


Boğazlıyan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Şehit Aileleri ve Gazilere Vefa Bürosu tarafından, şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenlendi.

Gerçekleştirilen programda İlçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu ve eşi Nurten Sinanoğlu misafirleri kapıda karşılayarak iftar boyunca misafirler ile yakından ilgilendi.


Kaymakam Davut Sinanoğlu, Şehit Aileleri ve Gazilerin bulunduğu masaları tek ziyaret ederek, ailelerle bir süre sohbet etti, talep ve sıkıntılarını dinledi. Misafirlere İlahi grubu tarafından program boyunca ilahi dinletisi sunuldu. İlçe Müftüsü Mehmet Güler, tarafından okunan duaların ardından akşam ezanı ile oruçlar açıldı.


Programa Şehit aileleri ve gazilerle birlikte Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Murat Şahin, Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ramazanoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Kamil Çaylı, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Şahin ile Vakıf Mütevelli Heyeti üyeleri katıldı.


Boğazlıyan Kaymakamı ve Vakıf Başkanı Davut Sinanoğlu yaptığı konuşmada, “Bugün iftar soframızı şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Devletimiz bugün dünden daha kuvvetli ve sağlam bir irade ile şehit aileleri ve gazilerine sahip çıkıyor. Onların sorunlarını çözmek için elinden geleni yapıyor. Biz de bu noktada Boğazlıyan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde kurduğumuz Şehit Aileleri ve Gaziler vefa bürosu ile şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her an yanında olmaya ve onların sorunlarının çözümü noktasında çalışmaya devam ediyoruz” dedi.


Program sonrasında şehit ailelerine ve gazilere günün anlam ve önemini taşıyan hediyeler takdim edildi.

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45