BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.08.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
176
Dün
:
4716
Toplam
:
17039726
AHMET BULUT,YSMMM ODASI BAŞKANLIĞINA YENİDEN ADAY


Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası hafta sonu genel kurula gidiyor.
Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na Ahmet Bulut yeniden aday olduğunu belirterek hafta sonu 15-16 Haziran 2019’da yapılacak genel kurulda başkanlığa yeniden göreve talip olduğunu açıkladı.
Tüm meslek mensuplarını kongreye davet eden Bulut,konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi
“3 yıllık görev süresi boyunca yönetimde eşitlik, denetimde şeffaflık ve disiplinde adalet ilkelerinden asla taviz vermedik. Görevimiz boyunca her üyemize eşit mesafede davranarak karşılaştığımız konu ve olayları kişiselleştirmeden objektif bir şekilde çözüme kavuşturduk. Meslektaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak adına bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağladık. 3 yıl boyunca tüm kurullarımız, komisyonlarımız ile tam bir uyum içinde çalıştık. Yönetim kurulu olarak üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları yerine getirmenin mutluluğu,ile odamızı ve meslektaşlarımızı hem ilimizde hem de ülke genelinde en üst düzeyde temsil etmenin huzuru içerisindeyiz”
Bulut,daha sonra şöyle konuştu
“Yaptığımız Yönetim Kurulu toplantısı ile Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının 23. seçimli olağan genel kurul toplantısının 15 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 14:00 de, seçimlerin ise 16 Haziran 2019 Pazar günü oda binasında yapılacak, oy verme işlemi 16 Haziran 2019 günü saat 09:00 başlayıp 17:00 sona erecektir. Genel kurulumuza ve oy verme işlemine tüm meslektaşlarımın katılmalarını bekleriz. Ekip arkadaşlarımla beraber geçmiş dönemde olduğu gibi meslek mensupları arasında hiçbir ayrım yapmadan dürüstlük, açıklık ve saydamlık ilkelerinden taviz vermeden yerine getireceğimiz inancındayım.
Bütün meslektaşlarımızın sorunlarını, gelen talep ve beklentiler doğrultusunda çözüm üretmek için bütün gayretimizle çalışacağız.Hep beraber birlikte elele vererek, mesleğimizi hak ettiği yerlere taşımak, gelecek endişesi duymadan daha güzel daha aydınlık günlere birlikte kenetlenmiş olarak yürüyeceğiz.Bu amaçla daha iyi hizmet vermek amacı ile Oda Yönetimine yeniden aday olduğumu beyan eder, tüm meslektaşlarımızın mesleğimizin hak ettiği değere ulaşması için desteğini bekler saygılar sunarım. Biz bir muhasebe ailesiyiz..bizler rakip değil meslektaş, rekabet değil dayanışma içerisinde Birlik, Beraberlik ile gerçekleştireceğimiz Olağan Genel Kurulumuzun ülkemize, mesleğimize ve meslek mensuplarımıza hayırlı olmasını dilerim.Biz birlikte güçlüyüz”

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45