BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.10.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
226
Dün
:
4716
Toplam
:
17171970
UZUNLU BELEDİYE BAŞKANI ELBAŞ, İŞÇİLERLE BİRLİKTE ÇALIŞIYOR


Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesine bağlı Uzunlu Beldesi'nde hizmet seferberliği başlatan Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı, elinde kürek ile işçilerle beraber çalışıyor.
Uzunlu Beldesi Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı Koç Mahallesinde devam eden çocuk parkındaki çalışmaları yerinde inceledi. Küreği eline alan başkan işçilerle birlikte çalıştı. Kürekle çalışan Başkan Okan Yaşar Elbaşı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Uzunlu Beldesi Belediye Başkanı Okan Yaşar Elbaşı, Uzunlu Beldesini örnek belde yapacağını belirterek ‘üretim, değişim ve istihdam' için seferberlik başlattıklarını söyledi. Seçim sürecinde vaat ettikleri her şeyi bir bir yerine getirdiklerini belirten Elbaşı, Uzunlu'yu marka belde yapma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini dile getirdi.
Başkan Elbaşı, “Erinmeden, bıkmadan, usanmadan, beldenin, park, yol ve kanalizasyon çalışmalarında başkanlığı bir kenara bırakarak çalışıyoruz. Bugün de Koç Mahallesinde yapımı devam eden çocuk parkındaki çalışmaları yerinde inceledik. En kısa zaman da burayı da mahallemizin hizmetine sunacağız” dedi.
Uzunlu Belde sakinlerinden Gökhan Akti ise, “Bu görevi layıkıyla yerine getirdiği içinde başkanımızı kutluyoruz. Bu örnek davranışın diğer Belediye Başkanlarına da örnek olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.
11.07.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45