BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
189
Dün
:
4716
Toplam
:
17733674
YME MÜDÜRÜ YAZICIDAN OKUL MÜDÜRLERİYLE EĞİTİM PLANLAMASI TOPLANTISI


Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İl genelinde İmam Hatip Ortaokul ve Lise müdürleri ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Başkanlığında Sürmeli Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Din Öğretimi Şubesinden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tekin ve il genelindeki Anadolu İmam Hatip Liseleri ve Ortaokulu müdürleri katıldı.
Toplantıda; Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarının son üç yıllık gelişimleri ve gelecek üç yıla ait planlamalar değerlendirildi.
Gündem maddelerine ek olarak Proje Anadolu İmam Hatip Liseleri, Hafızlık Sınıfları, yaz kursları, Destekleme Yetiştirme Kursları takibi ve yabancı uyruklu misafir öğrencilerinin ele alındığı toplantıda, iş ve işlemlerini yürütüldüğü adaptasyon süreci konuları görüşülerek kararlar alındı.
Yazıcı, yaptığı konuşmada, okullarda sevgi dilinin daha fazla etkin hale getirilmesi ve akademik bilgilerin davranışa dönüşmesinin önemine vurgu yaptı.
Çalışmalarından dolayı okul müdürlerine teşekkür eden Yazıcı, okul müdürlerinin istek ve talepleri dinleyerek istişarelerde bulundu.
02.08.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45