BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 14.10.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
174
Dün
:
4716
Toplam
:
17170803
YOZGAT VALİSİ KADİR ÇAKIRDAN BAYRAM ZİYARETLERİ


Kurban Bayramı dolayısı ile ilimizdeki çeşitli kurumlar, şehit ve gazi aileleri ziyaret edilerek bayram kutlaması yapıldı.
Yaşlılar Unutulmadı
Çapanoğlu Büyük Camide halkla gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından Vali Kadir Çakır, eşi Nalan Çakır, Milletvekilli Yusuf Başer, Belediye Başkanı Celal Köse ve il protokolü, Alparslan Türkeş Huzurevine geçerek yaşlıların elini öpüp bayramlarını tebrik etti.
Hem Bayram Hem Geçmiş Olsun Ziyareti
Bayramlaşma programı kapsamında Yozgat Şehir Hastanesini ziyaret eden Vali Çakır ve beraberindekiler, hastaları ziyaret ederek hem bayramlarını kutladı hem de geçmiş olsun dileklerini ilettiler.
Polis Ve Askerlerin Bayramı Kutlandı
Hastane ziyaretinin ardından önce Polis Evinde polislerin bayramı kutlandı. Burada polislerle bir süre sohbet eden heyet daha sonra İl Jandarma Komutanlığına geçerek burada görev yapan askeri personel ve vatani görevini yapan erlerin Kurban Bayramını tebrik ettiler.
Daha sonra Vali Kadir Çakır, eşi Nalan Çakır ve beraberindeki heyet, Hakkari ili Çukurca ilçesinde PKK terör örgütü mensupları ile çıkan silahlı çatışmada gazi olan Mahmut Demir’in ve İstanbul TEM Şubede görevli iken DHKP-C terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada şehit olan Tevfik Fikret Erciyas’ın anne ve babasını ziyaret ederek aileleri ile bayramlaştı.
12.08.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45