BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
227
Dün
:
4716
Toplam
:
17733665
YOZGAT'I 80 İL'İN GENÇLERİNE TANITIM ORGANİZASYONU


Yozgat Belediyesi tarafından 30 Ağustos 2019 ile – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında 81 ilden gelen gençlerin ağırlanacağı bir organizasyon düzenliyor.
Yozgat’ın tarihi, kültürel ve sosyal yaşamını 81 ilden gelen gençlere tanıtacak olan, “Yozgat’ın Genç Elçileri” projesi için katılım başvuruları sürüyor. Şu ana kadar 81 ilden binin üzerinde gencin başvurduğu projede gençler Yozgat’ta dolu dolu 3 gün geçirecek.
Toplumun her kesiminden 18-30 yaş arası gençlerin başvurabileceği projenin detaylarını Belediye Başkanı Celal Köse açıkladı.
Başkan Köse, “ Yozgat’ın Genç Elçileri projemiz tamamen ilimizin tanıtımı için oluşturuldu. 81 ilden gelen gençlerimizle Yozgat’ta dolu dolu 3 gün geçireceğiz. Gençlerimize ilimizin tarihi, kültürel ve sosyal yaşamını deneyimleme fırsatı sunacağız. İlimiz Merkezinde Çamlık Milli Parkı, Spor Vadisi, Tarihi Konaklar, Çapanoğlu Büyük Cami, Şahin Tepesi, Sarraflar Caddesi ve Lise Caddesi gezileri düzenleyeceğiz. Daha sonra ilçelerimizde Sarıkaya Roma Hamamı, Kerkenes Harabeleri gibi değerlerimizi gençlerimize göstereceğiz” dedi.
Projenin Yozgat tanıtımına katkı sağlayacağını ifade eden Başkan Köse, “Misafirlerimizin boş vakitlerinde sürekli vatandaşlarımızla iç içe olmalarını arzu ediyoruz. Gençlerimize Yozgat’ın Yozgatlının ne kadar misafirperver olduğunu göstermek istiyoruz. Programlarımızın içerisinde doğa yürüyüşleri ve kültür etkinlikleri de olacak. Gezi programlarımız bittikten sonra misafirlerimizle çalıştay düzenleyip değerlendirme yapacağız. Projemizin, ilimizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Hizmet süremiz boyunca sosyal belediyecilik anlayışından taviz vermeyeceğiz” diye konuştu.
15.08.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45