BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
202
Dün
:
4716
Toplam
:
17733674
BAŞKAN KÖSE’DEN BELEDİYENİN SAHA ÇALIŞMALARI DENETİMİ


Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, belediye tarafından kent genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Başkan Köse, Diş Hastanesi önü asfalt ve Spor Vadisi mevkiinde asfalt serimi ve yol çalışmaları, Cemil Çiçek Bulvarı menfez çalışması, Kapalı Hal Binası yanı yeni cadde açma çalışmalarını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İncelemeler sonrasında yaptığı açıklamada çalışmaların programa uygun bir şekilde devam ettiğini ve belirlenen süre içerisinde tamamlanacağını söyleyen Başkan Celal Köse, “Hizmetlerimizin hızlanması ve vatandaşlarımızın bir an önce yeni yollarına kavuşması için tüm imkanlarımızı seferber ettik.
Ekiplerimiz titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Sadece asfalt atmış olmamak için estetiğe de önem veriyoruz. Kaldırım çalışmalarını, kavşak çalışmalarını önemli hesaplamalarla sürdürüyoruz. Diş Hastanesi önündeki çalışmalarımızın büyük bir kısmı tamamlandı. Kapalı Hal Binası yanında açtığımız yeni caddemizin altyapısı tamamlandı. Kaldırım ve asfalt serimi ardından hizmete açacağız. Menfez çalışmalarımızda hızla sürüyor. Spor Vadisi etrafında önemli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bölgenin eksiksiz olarak her tarafını asfaltlayacağız. Binlerce vatandaşımız burada ikamet ediyor. Yıllardır çile çekiyorlar. Bu yüzden bu bölgeye öncelik verdik. Çalışmalarımız bir planlama doğrultusunda devam edecek” diye konuştu.
23.08.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45