BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
185
Dün
:
4716
Toplam
:
17733664
İYİ PARTİ YOZGAT'TA VİTRİNİNİ YENİLEDİ...


İYİ Parti genel merkezince Yozgat il genelinde il ve ilçe teşkilatlarını yeniden kurmak amacıyla bundan bir süre önce Yozgat il başkanlığına atanan Seyfi Bayrak, günlerdir sürdürdüğü çalışmalar sonunda oluşturduğu partisinin il teşkilatı ile disiplin kurulu üyelerinin listesini gazetemize açıkladı. Bu arada İYİ partinin yeni yönetimi sahaya inerek yaptığı ziyaretlerle çalışmalarına start verdi. İyi Parti Yozgat il başkanı Seyfi Bayrak,partisinin 2020’nin bahar aylarında il ve ilçe kongrelerinin gerçekleştirilmesinin planlandığını da açıkladı.

İyi Parti Yozgat il Başkanı Seyfi Bayrak, partisinin Yozgat'ta giderek güçlendiğini ve bundan sonra da genel seçimlere kadar yapıcı anlamda muhalefet görevini sürdüreceğini belirterek şunları söyledi :
“Yeni teşkilatlarımızla ilçelerimizi geziyoruz.Olası bir erken seçim için hazırlıklara başlamış bulunmaktayız.Sergiledikleri yanlış politikalarla her geçen gün kan kaybeden iktidar karşısında milletimizin tek umudu İyi partidir.Bundan sonraki süreçte ilçe ziyarelerimize ağırlık verecek ,gidilmedik köy,çalmadık kapı bırakmayacağız. Yozgat'ın derdi bizim derdimiz,Yozgat'ın sevinci bizim sevincimizdir”
İl Başkanı Seyfi Bayrak’ın açıklamasına göre, İYİ Partinin il kongresine kadar il ve disiplin kurullarında görev yapacak olan yeni vitrininde yer alan partililerin isimleri şöyle:

İL YÖNETİM KURULU
Adem Atik, Adem Yıldız, Ahmet Şükrü Karabacak, Ali Bayram, Ali Fatih Koçoğlu, Ali Osman Aydoğan, Asuman Halıcı, Bünyami Katipoğlu, Cenap Koçak, Erol Akbaba, İlknur Çalışkan, Mehmet Coşar, Mehmet Eker, Mehmet Korkmazyürek, Murat Özdemir, Murat Yılmaz, Murathan Bayrak, Neriman Zeki, Salih Mavili, Selçuk Birol, Süleyman Gök, Şahin Köksal, Veysel Toprakseven ve Yusuf Bağcı.

İL DİSİPLİN KURULU
Ali Şahingöz, Duran Özkan, Fatih Yaylagül, Fikri Kıra, Halil Selvi, Hasan Koçer, Kemal Şahin, Medine Atik, Mehmet Akif Ozan, Menredes Torun, Metin Toprakseven, Mustafa Öcal ve Orhan Yüksel.
24.08.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45