BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.01.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
165
Dün
:
4716
Toplam
:
17568210
REKTÖR PROF.KARADAĞDAN DR.MAHMUT KILIÇA TEŞEKKÜR ARMAĞANI


Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, bir süre Genel Sekreter Vekilliği görevini yürüten Doç. Dr. Mahmut Kılıç’a üniversiteye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, üniversitemiz Genel Sekreterlik makamında yaptığı teşekkür konuşmasında makam ve mevkilerin yöneticilere emanet edilen geçici görevler olduğunun altını çizerek şunları söyledi: “Üniversite yönetimi olarak sizlerden aldığımız bu emaneti ve bayrağı daha iyi yerlere taşımak için çaba sarf edeceğiz.Ben hep emanet diyorum; çünkü koltuklar bizlerin tapulu malları değil. Nasıl biz bir emanet almış isek günü geldiğinde bizler de bu emaneti sahiplerine teslim edeceğiz. Doç. Dr. Mahmut Kılıç hocamızın sorumluluk bilinciyle üniversitemize değer kattığına inanarak yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, sonraki yaşamında başarılar diliyorum” dedi.
Bozok Üniversitesi Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Uğur Kölemen, Doç. Dr. Mahmut Kılıç’tan alınan bu görevi en iyi şekilde ifa etmenin gayreti ve çabası içerisinde olacaklarını belirterek Doç. Dr. Kılıç’a üniversiteye sağladığı katkılarından dolayı teşekkür etti.
Bozok Üniversitesi eski Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Mahmut Kılıç da Bozok Üniversitesinin kuruluşundan bugüne bir Yozgatlı olarak hem akademik hem de idari anlamda farklı görevlerde bulunduğunu belirterek: “Üniversitemizin gelişmesi ve kalkınması adına elimden geldiği kadar çalıştım. Bu görevi ben yürütüyordum şimdi ise Prof. Dr. Uğur Kölemen hocam yürütecek. Üniversitemizi kim bir adım ileriye taşır ise biz onun yanında olur ve onu alkışlarız. Bu vesileyle hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Günün anısına Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve Genel Sekreter Vekili Uğur Kölemen eski Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Mahmut Kılıç’a teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
10.09.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45