BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 27.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
177
Dün
:
4716
Toplam
:
17791859
KARADAĞ’DAN İSTANBULDAKİ YOZGATLI İŞADAMLARINA BİLGİLENDİRME ZİYARETİ


Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) tarafından İstanbul’da düzenlenen tanışma toplantısına katıldı.
Bu ay ki YOSİAD aylık olağan Yönetim Kurulu toplantısına katılan Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ çeşitli sektörlerde hizmet veren 25 Yozgatlı iş adamıyla bir araya geldi.
YOSİAD Başkanı Erdal Öztürk’ün başkanlığında gerçekleşen toplantıda Prof. Dr. Karadağ, Yozgat Bozok Üniversitesinin gelecek hedefleri, bölgesel kalkınma odaklı bilimsel projeleri, marka üniversite ve şehir olabilme adına hedeflenen yol haritası hakkında işadamlarını bilgilendirdi.
Toplantıda, iş dünyası-üniversite iş birlikleri bağlamında işadamlarının Bozok Üniversitesi'ne sağlayacakları katkı ve desteklerin önemine vurgu yapan Rektör Karadağ, şehrin en önemli lokomotifi olan Yozgat Bozok Üniversitesi’nin sosyo-kültürel ve ekonomik anlamda şehre sağladığı canlılık ve katkının daha ileri seviyelere çekilebilmesi adına YOSİAD yönetim kurulu üyeleri ve tüm Yozgatlı işadamlarından katkı ve destek istedi.
Temel anlamda yönetimsel olarak hedefleri, beklentileri ve yol haritası hakkında bilgiler de veren Rektör Karadağ; üniversite özelinde karşılıklı yapılabilecek çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulundu.
Ayrı iş kollarında Yozgat dışında faaliyet gösteren Yozgatlı işadamlarının çaba ve gayretlerinin de bu yönde olduğuna değinen Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Erdal Öztürk ise, Rektör Karadağ'ın bu yöndeki örnek çabası, gayreti ve heyecanı için teşekkür etti.
Yozgatlı iş insanları olarak ellerinden gelenin fazlasını yapmaya her daim hazır olduklarını belirten Başkan Öztürk, YOSİAD olarak, Yozgat Bozok Üniversitesi için yapılabilecek destek ve katkılarının seyri için önümüzdeki günlerde şehre bir ziyaret gerçekleştirip yerinde inceleme ve değerlendirmelerde bulunacaklarını sözlerine ekledi.
Toplantının sonunda YOSİAD üyelerine teşekkür eden Rektör Karadağ, YOSİAD Başkanı Erdal Öztürk’e günün anısına hediye takdim etti.
17.09.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45