BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 27.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
260
Dün
:
4716
Toplam
:
17789223
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BAŞER’DEN SPOR TESİSLERİNE EK ÖDENEK TAKVİYESİ


AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat merkez ve ilçelerdeki spor tesislerinin bakım ve onarımları için Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yapılan görüşmelerden 3 milyon 600 bin TL ek ödenek çıkardıklarını açıkladı.
STADYUMUN DIŞ SAHASI VE SPOR TESİSLERİMİZİ YENİLİYORUZ.
Milletvekili Başer, Bozok Şehir Stadyumu dış sahası, Celal Atik Spor Salonu zemin parke yenilemesi ve iç tadilatı, Sarıkaya Spor Salonu tadilatı ve doğalgaz dönüşümü, Boğazlıyan Spor Salonu’nun tadilatları için 3 milyon TL ödenek ayrıldığını, il müdürlüğü tarafından ihalesinin yapılarak çalışmalara başlanıldığını ifade etti. Milletvekili Başer, çetin kış şartları nedeniyle merkez ve ilçelerdeki sahaların kar temizliğinde kullanılmak üzere traktör ve makine ekipman alımı için 600 bin TL ödenek aktarıldığını belirtti.
PROTOKOL İMZALADIK
Yozgat merkez ve ilçelerdeki spor tesislerinin ihtiyaçlarının karşılanması için Spor-Toto teşkilatı ile protokol imzalandığını dile getiren Milletvekili Başer, bakım ve onarım için ihale hazırlıklarının devam ettiğini vurguladı.
SPORA VE SPORCUYA DEĞER VERİYORUZ.
Milletvekili Başer, Yozgat’ta spora ve sporcuya destek olmak için gayret gösterdiklerine değinerek, “Yozgat’ta sporun geliştirilmesi noktasında adımlarımızı atıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Türkiye genelinde başlatmış olduğu halı saha projeleri, basketbol sahaları projesi ve yüzme projelerinden ilimizde yararlanacaktır” dedi.
Başer, AK Parti'nin spora, sporcuya ve gençliğe değer veren bir iktidar olduğunu belirterek, Yozgat'ın ilçelerinin tamamına yakınını çim sahalarla ve spor tesisleriyle donattıklarını sözlerine ekledi.
19.09.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45