BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
227
Dün
:
4716
Toplam
:
17734315
B.Ü. RADYO-TV ÖĞRENCİLERİ ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİNE KATILACAK


56. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’ ne Yozgat Bozok Üniversitesi davet edildi. Sosyal Bilimler Myo, Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm başkanı Öğr. Gör. Batuhan Kalaycı ve Radyo Televizyon Programcılığı programında okuyan altı öğrencinin katılacağı festival 26 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek. Festival yönetimi tarafından bu yıl sadece beş üniversiteye verilen akreditasyonu alarak bir hafta sürecek tüm etkinliklere katılmaya hak kazanan Radyo Tv programı öğrencilerinin tüm masrafları ise Antalya Işıklar Prodüksiyon tarafından karşılanacak.
Bu yıl Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali tarihinde ilk kez gerçekleştirilecek olan “100 Öğrenciye Sinema Okulu” adlı projeye ise ülkenin birçok yerinden başvurular devam ederken Bozok Üniversitesi'ni temsil eden öğrenciler bu projeye de katılmaya hak kazandı. Bir hafta boyunca uluslararası birçok yönetmen, senarist, yapımcı ve oyuncu ile tanışma şansı yakalayacak olan Radyo Televizyon Programcılığı programı 26 Ekim ve 1 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Kırmızı Halı serenomisinde de yer alacak. Festivalde Bozok Üniversitesi öğrencilerine Azerbaycan Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Koordinatörü Mushfig Hatamov’ da eşlik edecek.
Festival 26 Ekim tarihinde Cam Piramit’ te açılış galası ile başlayacak; bir hafta sürecek olan film gösterimleri ve söyleşilerin ardından 1 Kasım’da ödül töreni ile son bulacak.
03.10.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45