BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 13.11.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
164
Dün
:
4716
Toplam
:
17385020
AKDAĞMADENİNDE BARIŞ PINARI HAREKATINA BAYRAKLI DESTEK


Yozgat'ın Akdağmadeni İlçe Belediyesi, Türkiye'nin Fırat'ın doğusunda başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na destek olmak amacıyla ilçeyi Türk bayraklarıyla donattı.
Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek olmak için Akdağmadeni Belediyesi tarafından ilçe Türk bayraklarıyla donatıldı. Belediye binası ve ilçenin en yüksek yerlerine bayrakların asıldığı ilçede vatandaşlar Türk askerlerine dualarını eksik etmiyor.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, Barış Pınarı Harekatı'na ilçe halkı olarak tam destek verdiklerini ifade ederek, “Öncelikle bu harekatın emrini veren Sayın Cumhurbaşkanımıza bir vatandaş ve bir vatansever olarak canı gönülden teşekkür ediyorum. Barış Pınarı Harekâtına katılan ordumuza ve arka planda çalışanların her birine şükranlarımı sunuyorum. İstiyoruz ki hiçbir askerimizin ayağına taş değmeden bu operasyon sonuçlansın, oradaki terör unsurları yerle bir edilsin. Kahraman Türk ordumuz sınır ötesinde çarpışırken bizler de belediye olarak operasyon başladığı günden itibaren ilçemizin sokaklarını ve caddelerini 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda olduğu gibi yeni bir zaferin hazırlıklarını yaparak Türk bayraklarıyla donattık. Harekât bittikten sonra da ilçemizde büyük bir kutlama yaparak beklediğimiz zaferin gururunu halkımızla birlikte yaşayacağız. Allah ordumuza, devletimize ve milletimize güç, kuvvet versin” dedi.
11.10.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45