BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
205
Dün
:
4716
Toplam
:
17784031
BOĞAZLIYAN TİCARET BORSASI İLE DIŞ PAYDAŞLARI ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ


Boğazlıyan Ticaret Borsası dış paydaşları ile işbirliği protokolü imzalayarak bir ilke daha imza attı.
Boğazlıyan Ticaret Borsası organizatörlüğünde bir araya gelen Boğazlıyan İlçe ve Tarım Orman Müdürlüğü ve Boğazlıyan Ziraat Odası ile il – ilçe tarımsal faaliyetlerde ortak hareket etmek birlikte karar almak üzere protokol imzaladı.
İmza törenine Boğazlıyan İlçe ve Tarım Orman Müdürü Ümmiye İlmiye Saygın, Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı, Başkan Yardımcısı Köksal Ustaoğlu, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demiroğlu, Yozgat Odalar ve Borsalar Akademik Danışmanı Dr. Mehmet Kara, Borsa Genel Sekreteri Ali Ayık katıldı.
Konuya ilişkin açıklama da bulunan Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı; “Kurumlar arasında iletişimi güçlendirmek ve sürekliliği sağlamak adına Boğazlıyan Ticaret Borsası olarak iç ve dış paydaşlarımızla uyum içerisinde çalışmayı önemsiyoruz. Bu vesile ile ilçemiz özelinde tarım ve hayvancılık konularında hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlayacak kurumlar ile ile işbirliği yapma kararı aldık. İlerleyen zamanlarda ortak toplantılar, organizasyonlar, nitelikli projeler üreterek örnek işler yapacağız. İlçe ve Tarım Orman Müdürümüz Sayın Ümmiye İlmiye Saygın Hanımefendiye ve Boğazlıyan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Demiroğlu’na göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İşbirliği protokolü ilçemize, bölge çiftçimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
Projenin amaçları hakkında da bilgi veren Halıcı sözlerini şöyle sonlandırdı; “Taraf olan kurumlar arasında iletişimi güçlendirmek ve sürekliliği sağlamak, özellikle tarım ve hayvancılık konularında hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlayacak faaliyetleri yürütmek, ortak toplantı ve organizasyonlar tertiplemek, ortak çalışmalar ile daha etkin ve nitelikli projeler üretmek.
Hep birlikte kırsal kalkınmaya öncülük edecek projeler üreteceğiz, tarımsal erken uyarı sisteminin kurulması çalışmalarını başlatacağız, iyi tarım uygulamaları programları düzenleyeceğiz, genç nüfusu tarıma yönlendirme konusunda birlikte organizasyonlar yapacağız.”
08.11.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45