BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 14.12.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
179
Dün
:
4716
Toplam
:
17452584
B.Ü.REKTÖRÜ , AŞCILIK PROĞRAMI ÖĞRENCİLERİYLE MAKAMINDA BULUŞTU


Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, 21-24 Kasım tarihleri arasında Antalya’da ilki gerçekleştirilen Uluslararası Gastronomi (GastroAntalya) yemek yarışmasında bireysel dalda Bronz Madalya kazan Sosyal Bilimler MYO Aşçılık Programı öğrencisi Melike Sezgin ve ekibini makamında kabul etti.
Sosyal Bilimler MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Sarkım, Aşçılık Programı öğretim elemanları ve öğrencilerinden oluşan heyeti kabul eden ve programın faaliyetleri hakkında bilgiler alan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Bozok Üniversitesi’ni uluslararası arenada temsil ederek önemli bir başarıya imza atan ekibi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
36 ülkeden, 800 yarışmacının katılımıyla gerçekleştirilen uluslararası yemek yarışmasında üniversiteler arası pizza kategorisinde gerçekleştirilen bireysel performansıyla bronz madalya kazanan Melike Sezgin: “Yozgat Bozok Üniversitesi’ni başarıyla temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl ilki gerçekleştirilen Uluslararası Gastronomi yarışmalarında derece yaparak madalya kazanmak çok güzel. Rektörümüz de başarımızdan dolayı bizleri tebrik ederek kutladı. Uluslararası yemek yarışmalarının yanı sıra çeşitli konularda akademik oturumlar, mutfak atölyeleri, ünlü şeflerin katılımıyla gerçekleştirilen uygulamalı workshoplarla da önemli deneyimler kazandık. Katkılarından dolayı Aşçılık Programı öğretim elemanlarına ve desteklerini esirgemeyen Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ’a teşekkür ediyorum.” dedi.
27.11.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45