BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 14.12.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
180
Dün
:
4716
Toplam
:
17452568
BİRLİK VAR PROGRAMI.. ÖNCE SABAH NAMAZI, SONRA KAHVALTI


Yozgat Birlik Vakfı Gençlik Koordinatörlüğü ve İl Gençlik Merkezinin Ortaklaşa gerçekleştirdiği ”Namazda Birlik Var ” etkinliğinde Birlik Vakfı üyeleri sabah namazında bir araya geldi.
Çapanoğlu Büyük Camide sabah namazı ile başlayan program daha sonra kahvaltı ile devam etti.
Etkinliğe; Milletvekili Yusuf Başer, Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat Birlik Vakfı Başkanı Harun Caner , İl Gençlik ve Spor Müdürü Rasim Parlak, Gençlik Merkezi Müdürü Ali Sapmaz ve Yozgat Birlik Vakfı Gençlik Koordinatörü Rıza Cağıloglu ve öğrenciler Katıldı.
Milletvekili Yusuf Başer, gençlere hitaben yaptığı konuşmada, ‘ imanlı ihlaslı ve vatansever bir gençliğin yetişmesinin ülkenin yarınları açısından önemli olduğunu vurguladı.
Başer” Birlik Vakfı’nın gayesi; Geleceğin teminatı olan insanımızın inançlı, vatansever, kültürlü ilmi seviyesi yüksek, çağdaş bilimsel ve teknolojik bilgilere sahip birer şahsiyet olmalarını sağlamak ve milletimizin birlik ve huzur içinde kalkınma ve gelişmesine katkıda bulunmaktır.”dedi.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’de yaptığı konuşmada, bu tür sosyal ve kültürel faaliyetleri desteklediklerini söyledi.
Başkan Köse” Belediye olarak Gençlere önem veriyoruz kültürel ve sosyal faaliyetlerini destekliyoruz ve desteklemeye devam edeceğiz. Üniversite öğrencilerimizin ulaşım sorununu büyük ölçüde çözdük, kış şartlarını çetin geçtiği ilimizde ısıtmalı otobüs duraklarının sayısını artıracağız. Birlik Vakfı Milli ve Manevi değerlere sahip çıkan Vatansever bir neslin yetişmesinde faaliyetler sürdüren önemli vakıflarımızdan biri bu programı düzenleyen Yozgat birlik vakfı üyelerine Başkanı Harun Caner’e Katılımlarından dolayı Milletvekilimiz Yusuf Başer’e teşekkür ederim.”diye konuştu.
01.12.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45