BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.01.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
192
Dün
:
4716
Toplam
:
17568225
TSO’LARIN ve BORSALARIN 30 GENEL SEKRETERİ SORGUNDA BULUŞTU


Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda otuz oda borsa genel sekreterinin katılımı ile “Akreditasyon İyi Uygulamalar” toplantısı Sorgun’da gerçekleşti.
Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun vizyoner bakış açısı doğrultusunda akredite olarak üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren oda ve borsaların üyelerine sunduğu hizmetlerin geliştirilmesi, üye odaklı çalışmaların ve üye memnuniyetinin artırılmasının hedeflendiği sistem kapsamında çeşitli dönemlerde akredite olan oda ve borsaların genel sekreterleri Sorgun’da bir araya geldi.
Toplantı hakkında açıklama yapan Sorgun TSO Genel Sekreteri Sami Erdoğan; 2015 yılında akredite olarak üyelerine 5 yıldızlı hizmet sunan odamızın üyelerine sunduğu hizmeti geliştirme amacıyla organize ettiğimiz toplantı kapsamında çevre il ve ilçelerdeki oda borsaların yapmış oldukları iyi uygulama örneklerini görerek hizmet kalitesi ve verimliliği artırmak olduğunu söyledi.
TOBB Akreditasyon Müdürü Özge KARATEPE’nin de katıldığı toplantıda akredite olan oda ve borsaların denetimler sonrasında almış oldukları “iyi uygulama” konu başlıkları değerlendirildi. Stratejik plan, performans yönetimi ve öz değerlendirme konularının da ayrıca değinildi.
Toplantı sonrasında, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Halkla İlişikler Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Zekiye GENÇER tarafından toplantıya katılım gösteren oda borsa genel sekreterlerine “etkili iletişim ve beden dili” semineri verildi.
Toplantıya katılım gösteren oda borsa listesi.
Battal Çelik – Kırşehir TB, Ahmet Süha Bülbül- Develi TO, Ahmet Barış- Yerköy TSO, Akın Türkoğlu- Osmaniye TSO, Alaattin Çubuk- Çubuk TB, Veysel Etli, Yeliz Aydar- Ceyhan TB, Fatma Merve Gelep- Kırklareli TSO, Hayati Kıyak- Mucur TSO, Çağrı Kılıç -Boğazlıyan TSO, Mustafa Tunç- Alaca TSO, Erol Gençer – Sivas TSO, Serhat Ay – Sivas TSO, İnanç Ölmez – Polatlı TO, Ercan Giziroğlu - Kaman TSO, Halil Tüysüz- Karapınar TB, Yasin Karaca - Şefaatli TSO, Sezen Akyıldız Gürgen – Aliağa TO, Mustafa Murat Yılmaz- Aksaray TSO, Ramazan Etlik- Aksaray TB, Sinan Ardil – Tokat TSO, Ömer Faruk Önkuzu – Zile TB, İbrahim Tırpancı – ATO Sicil Müdürü, Fatih Arslan – Alaca Belediye Bşk.Yrd., Hasan Cinbaz – Amasya TSO, Funda Ertekin- Çorum TB, Özge Aksu Karatepe - TOBB, Başak Ayık - TOBB ve Sami Erdoğan – Sorgun TSO.
02.12.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45