BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.01.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
185
Dün
:
4716
Toplam
:
17584398
YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULUNDA TASARIM VE BECERİ ATÖLYESİ SINIFI


Yozgat’ta öğrencilerin bilimsel gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği etkinliklerle adından söz ettiren Yunus Emre İlk ve Ortaokulu yine farklı bir etkinliğe imza atarak okullarında “Tasarım ve Beceri Atölyesi” sınıfı oluşturdu.
Milli Eğitim Bakanlığı programları doğrultusunda Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğünün talimatları ile çalışma içerisine giren Yunus Emre İl ve Ortaokulu “Tasarım ve Beceri Atölyesi”ni tamamlayarak öğrencilerinin kullanımına sundu.
Okul Müdürü Emrullah Özer, öğrencilerin eğitimlerini bilimsel anlamda geliştirmek ve yeteneklerini keşfetmelerine katkı sağlamak amacıyla “Tasarım ve Beceri Atölyesi’ni tamamlayarak öğrencilerin hizmetine sunduklarını söyledi.
Özer, “Milli Eğitim Müdürlüğümüzün talimatları doğrultusunda, okulumuz adına güzle bir çalışmayı daha öğrencilerimizin hizmetine sunduk. Amacımız öğrencilerimizin bilgi ve becerilerinin artırılması ve yeteneklerinin ortaya çıkarılmasına katkı sağlamak istiyoruz. Bu vesile ile “Tasarım ve Beceri Atölyesi”nin tamamlanmasında emeği geçen idarecilerimiz ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.”diye konuştu.
14.02.2020

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45