BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
210
Dün
:
4716
Toplam
:
17736118
MAHALLELİ İSTEDİ, BAŞKAN SÖZ VERDİ VE YOLLAR ASFALTLANDI


Yozgat Çapanoğlu Mahallesinde gerçekleşen “Gönül Buluşmasında” vatandaşlardan gelen asfalt talebine Belediye Başkanı Celal Köse kayıtsız kalmadı.
Hava koşullarının mevsim şartlarının dışında ısınması sonucunda çalışmalar başladı.
Toplantıda mevsim şartları ne olursa olsun istenilen bölgeye asfalt atılacağını ifade eden Başkan Köse'nin sözlerinin ardından asfalt ekipleri çalışmalara başladı.
Yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Köse, “Daha önce de dediğimiz gibi bize gelen hiçbir talebi göz ardı etmiyoruz. Çapanoğlu Mahallemizde gerçekleşen “Gönül Buluşmasında” hemşehrilerimizden yoğun bir asfalt talebi gelmişti. Normalde asfalt sezonu şuan mevsim şartlarından dolayı mümkün değildi. Ancak havaların mevsim normalleri dışında ısınması sonucunda hemşehrilerimizin mağduriyet yaşamaması bölgede için asfalt serim çalışmalarımızı hemen başlattık. Bu şekilde yeni yollarına kavuşmak isteyen hemşehrilerimizin yaz ayını beklemesine gerek kalmadı. Bizde verdiğimiz bir sözü daha gerçekleştirdiğimiz için mutluluk duyuyoruz. Çalışmalarımız kısa süre içerisinde tamamlanacak. Mahalle sakinlerimizde çamurlu yollardan kurtarmış olacağız” dedi.
15.01.2020

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45