BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 24.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
201
Dün
:
4716
Toplam
:
17741136
YOZGAT 1.AMATÖR KÜME LİGİ PLAY-OFF FİKSTİRÜSÜ ÇEKİLDİ


Yozgat Yusuf Kenan Yılmaz 1. Amatör Ligi play-off fikstirü dün Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Ferderasyonunda (ASKF) çekildi.
Play-off kura çekimine ASFK Başkanı Hakan Bektaş, Futbol İl Temsilcisi Mehmet Karakoç,İl Hakem Kurulu Yönetim Kurulu üyesi Serhat Alper ve play-off grubunda mücadele edecek takımların yetkilileri ile teknik direktörleri katıldı. Çayıralan Esnafspor, Tuzkaya FK, Boğazlıyan Şekerspor, Yerköy Köselispor, Akdağmadenispor ve Yozgat Divanlı Gençlerbirliği’nin mücadele edeceği Yozgat Yusuf Kenan Yılmaz 1. Amatör Lig play-off mücadeleleri 1 Şubat 2020 tarihinde start alacak.
Kura çekimi öncesinde açıklamlar yapan ASKF Başkanı Hakan Bektaş, “2019-2020 Yozgat Yusuf Kenan Yılmaz 1. Amatör Ligini acısıyla tatlısıyla atamaladık. Her zaman söylediğimiz gibi tüm kulüplerimiz büyük sıkıntılar içerisinde sahaya çıkıyorlar. Bizde tüm takımlarımıza eşit mesafede elimizden gelen tüm imkanları kullanmaya çalışıyoruz. Asıl amacımız Yozgat futboluna kazanımlar sağlamak olduğunu hemen her fırsatta dile getiriyoruz. Yozgatlı gençleri ne kadar spora yönlendirirsek kendimizi o kadar başarılı saymalıyız. Çekilen kuraların hayırlı olmasını dileyerek, play-off oynayan takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu.
Yozgat Futbol İl Temsilcisi Mehmet Karakoç ise kurya çekimi öncesinde yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi; “2019-2020 sezonunun centilmenlik içerisinde geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hem futbola gönül veren gençleri hemde futbolseverleri bir arada tutmak ve bu heyecanı yaşamak Yozgat spor’u adına hepimize büyük bir mutluluk yaşattı. Play-off grubuna kalan tüm takımlalrımıza şimdiden başarılar diliyorum. Play-off karşılaşmalarınında centilmenlik içerisinde geçeceğinden eminim.”
Yozgat Yusuf Kenan Yılmaz 1. Amatör Ligi play-off fikstirünü belirleyen kura çekimini ise Boğazlıyan Şekerspor Teknik Direktörü Doğan Ayyıldız tarafından çekildi. Futbol’un birleştiriciliği sayesinde Yozgat’ta iyi dostluklar kurduklarını ve bu dostlukların play-off karşılaşmalarınıda yansıyacağını belirten Ayyıldız, “Boğazlıyan Şekerspor olarak tüm takımlarımıza öncelikle çekilen kuranın hayırlı olmasını diliyoruz. Furbol her sonuca açık bir oyun. İnşallah tüm karşılaşmalarımız sakatlıksız kazasız beasız geçer ve hak eden ekip şampiyonluğa ulaşır” dedi.
Çayıralan Esnafspor- Tuzkayaspor 1 Şubat 2020, Akdağmadenispor- Divanlı Gençlerbirliği 1 Şubat 2020, Boğazlıyan Şekerspor – Yerköy Bağlarbaşı Köselispor 2 Şubat 2020.
16.01.2020

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45