BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
224
Dün
:
4716
Toplam
:
17736118
KORKMAZ’A ULUSLARARASI TARIM KONFEDERASYONU İL TEMSİLCİLİĞİ GÖREVİ


Kamuoyunun yakından tanıdığı ve Yozgat eski bağımsız belediye başkan adayı Bekir Korkmaz, Uluslararası Tarım Konfederasyonu (TARIMKON) Yozgat temsilciliği görevine atandı. Korkmaz Yozgat Valiliği'ne atama yazısını sundu. İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Hakkı Yurtlu da görev yazısını teslim alarak Korkmaz'a başarılar diledi.
TARIMKON NEDİR?
TARIMKON uluslararası Tarım, gıda ve bu sektörlere dayalı yan sanayi alanında arz, talep, danışmanlık ve proje sahipleri ile tek bir çatı altında ortak istişare ile hareket edebilen, uluslararası pazarlama, iktisadi ve ekonomik iş birliği entegrasyonunu tamamlayarak, Türkiye'de 81 ilde, 640 ilçede, dünyada 38 ülkede teşkilatlanmış, 12 ülkede satış pazarlama ofisleri ile faaliyet gösteren uluslararası mili ve yerli bir kurumdur.
Temellerini üretim, pazar araştırma, istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir üretim ve eğitim sistemi modeli oluşturmuştur.
Sahip olduğu değerleri en güncel teknoloji ve bilgileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
21.01.2020

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45