20.06.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
228
Dün
:
4633
Toplam
:
16691277
RAFET KAMANLI
Yozgat’ın en saygın eşraflarından, Ticaret ve Sanayi Odası eski başkan vekillerinden emekli işadamı Ali Refet Kamanlı yaklaşık bir aydanberi tedavi gördüğü Yozgat Şehir hastanesinde bu sabah hakkın rahmetine kavuştu.90 yaşındaki Kamanlı’nın cenazesi Yozgat Çapanoğlu büyük camiinde kılınan Cuma ve cenaze namazının ardından Sarıtopraklık mezarlığındaki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Merhum İlhan Kamanlı ile kız kardeşleri Filiz ve Serap’ın babası, Yozgat eski Tarım İl Müdürü Mehmet Şahin ile avukat İsmail Varlık’ın kayınpederi olan A.Refet Kamanlının vefatı ailesi,yakınları ve sevenleri arasında büyük üzüntü yarattı.

Yozgat kamuoyunda ve iş dünyasında kibarlığı ,beyefendiliği ve yardımsevenliği ile tanınan ve geçmiş dönemlerde Yozgat siyasetinde ve STK’larda etkin görevlerde bulunan A.Refet Kamanlı rahatsızlığı nedeniyle uzun zamandanberi evinde dinleniyordu.Bundan bir ay önce geçirdiği beyin kanaması sonucu şehir hastanesine kaldırılan merhum Kamanlı bu sabah hayata gözlerini yumarak sevenlerini mateme boğdu.

Yozgatın bu değerli şahsiyeti merhum A.Refet Kamanlıya Allahtan rahmet,ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

07.12.2018
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45