24.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
195
Dün
:
4716
Toplam
:
17741704
BEKİR BULUT
Yozgat Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ahmet Bulut ve Hasan, Galip ve Mehmet Bulut’un babaları 71 yaşındaki Bekir Bulut, hayatını kaybetti.
Yozgat’ın tanınan ve sevilen simalarından olan SMMMO Başkanı Ahmet Bulut, hayattaki en büyük acılarından birisini babası Bekir Bulut’u kaybetmesi ile yaşadı. Bulut’un babası Bekir Bulut, bir süredir kanser tedavisi gördüğü Yozgat Şehir Hastanesinde yaşamını yitirdi.
Merhum Bekir Bulut’un cenazesi, Çapanoğlu Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yerköy İlçesine Bağlı İğdecik Köyünde toprağa verildi.
Cenaze namazına, Bulut, ailesi ve yakınlarının yanı sıra; Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, MHP İl Başkanı Ferhat Altan, CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar, BBP MKY üyesi Selahattin Şenliler, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, Eski Belediye Başkanı Kazım Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Tanışman, Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik, çevre illerin SMMMO Başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Bizde Yozgat Gazetesi ve Yozgat Olay olarak Merhum’a Allahtan rahmet diler, SMMMO Başkanı Ahmet Bulut, başta olmak üzere Bulut ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
13.01.2020
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45